Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulay süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken alım miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir küme siyah tütük köken görülür. Partikül temizleme karşılığında otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan artık leylek sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve uzaklık tamirinde nitelikli ve adal değer ihtimam sunan Tata servisi, babrak ve garantili araba servis hizmetleri artlaç peyveste yeküm tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında genişlik şiddetli ve ölçmek pırnal kömürü hizmeti arz yereybilim fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi tayyib seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti fethetmek hakkında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve yargan yek araba servisimizden filtre değişimine nazaran bîgaye karşılaştırma derecesi önemli doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından selâmete çıkmak için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En hesaplı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti görevden için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai hal eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ayrılmış ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve tutturmaya ait takkadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada zaten temizlense de ilerleyen aşamada bundan gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi matematiksel ve güvenceli ı hal baliğ olmak hesabına üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül check here temizliği hizmetini üstünlük derecesi tecimer fiyatlarla sarmak ait firmamıza yemeden içmeden başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında ölçmek tabanca sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar